Meble na wymiar

Meble dla wszystkich

Chcemy Państwu zaoferować meble na wymiar najwyższej jakości. Każde zlecenie dostosowywane jest indywidualnie do klienta co gwarantuje satysfakcje i zadowolenie. Pomagamy i doradzamy w projektowaniu zapewniając pomiar oraz profesjonalny montaż. Do produkcji naszych mebli używamy wyłącznie bezpiecznych materiałów wysokiego gatunku z atestami oraz wszelkimi certyfikatami, które poświadczają, że produkt został wykonany z najwyższą starannością oraz z myślą o przyszłych użytkownikach.

Szafy i zabudowy: Oferujemy Państwu szafy wnękowe ,garderoby i szafy wolnostojące. Meble produkujemy z płyt czołowych polskich producentów (Kronospan, Pfleiderer).Stosujemy dodatkowe wypełnienia na frontach takie jak: lacobel, grafika oraz lustra. Wyposażamy szafy w niezbędne akcesoria: szuflady, kosze, wieszaki ,pantografy itp.

Meble kuchenne : Meble ,które wykonujemy pozwolą Państwu maksymalnie i praktycznie wykorzystać przestrzeń w kuchni. Posiadamy szeroką paletę kolorów oraz rodzajów frontów takich jak mdf lakierowany, foliowany, fornir, płyty meblowe w tym również wysoko połyskowe. oraz szkło. Stosujemy blaty o różnych grubościach na bazie płyty wiórowej wykonane metoda postformingu jak również drewniane . Wykorzystujemy akcesoria ,które zapewniają bezawaryjne i wygodne użytkowanie mebli.

Meble pokojowe: Jeżeli mają Państwo obawy ,że pokój jest niewymiarowy i nie mają Państwo pomysłu jak go zagospodarować ,chętnie pomożemy stworzyć odpowiednie bryły komód, witryn, szaf, biurek oraz sypialni.

Biurowe: Wykonujemy meble biurowe dla firm ,sklepów, instytucji publicznych(szkól, przedszkoli, urzędów). Oferujemy meble takie jak: biurka ,regały, szafy aktowe, lady sklepowe, szafki kartotekowe. Możemy wyposażyć meble w akcesoria wspomagające ich użytkowanie tj.: szuflady z domykiem, spowalniacze do zawiasów, zamki patentowe i centralne .

Wszystkich niezbędnych informacji udzielą Państwu wykwalifikowani pracownicy.

              Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszych salonów meblowych