O firmie

Meble dla wszystkich

Salon meblowy z tradycją

COMFORT to powstały w 1993 roku nowoczesny i dynamicznie rozwijający się sklep meblowy specjalizujący się w produkcji i sprzedaży mebli, które są podstawą wyposażenia mieszkań. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością połączoną z należytą estetyką oraz nowoczesnym wzornictwem. W ofercie salonu meblowego posiadamy również meble innych producentów, którzy podobnie jak my dbają o jakość wykonania i charakter proponowanych Państwu produktów.

Cenimy indywidualność naszych Klientów, dlatego w sklepie meblowym Comfort stworzyliśmy system indywidualnych zamówień. Nasi doświadczeni , profesjonalni i chętni do współpracy pracownicy doradzą w tworzeniu niepowtarzalnego zestawu mebli zaspokajających Państwa potrzeby i gusta. Jeżeli planujesz urządzić w naszym sklepie meblowym kuchnię na wymiar, to raczej się nie zawiedziesz.

Chcemy, aby wnętrza wyposażone przez nasz salon meblowy, były miejscem wypoczynku, w którym klienci czują się komfortowo. Ich zadowolenie jest dla nas sprawą priorytetową.