Bez niej się nie obejdziesz

Kategoria: Blog

szafa

Duża szafa, która pomieści całą garderobę to must have każdego domu!

W Twojej zwykłej dwudrzwiowej szafie z meblościanki nie mieści się już połowa rzeczy – wypchana wieszakami ledwo się domyka. Poustawiałaś na niej kartony z butami i rzeczami na zimę, w których jak zawsze nic nie można znaleźć. W dwóch szafkach trzymasz ścisło poskładane kupki ubrań, które wypadają, gdy tylko otworzy się drzwiczki… A przecież można zorganizować swoją garderobę znacznie prościej!

Pojemna szafa na wymiar

Duża szafa to rozwiązanie wszelkich garderobianych problemów. W jednym meblu pomieścisz wszystkie ubrania, bieliznę, buty, a nawet znajdziesz miejsce na miniskładzik. Możesz zamówić mebel o dowolnej wielkości, zajmujący wnęki i niewykorzystane kąty. Zaprojektujesz wnętrze szafy praktycznie rozmieszczając elementy garderoby. Masz możliwość wyboru szuflad, koszy, wieszaków i pantografów, tak by optymalnie wykorzystać pojemność mebla.

Odwiedź salon mebli Comfort i zobacz nasze szafy na wymiar. Możesz zdecydować się na mebel wolnostojący lub zabudowany oraz dopasować go do swojego wnętrza i umeblowania domu. Mamy duży wybór materiałów – proponujemy drzwi przesuwne z lustrami, lacobelem czy unikalną grafiką. Taki mebel będzie ciekawym urozmaiceniem nie tylko sypialni – warto zastanowić się nad umieszczeniem go w przedpokoju czy salonie.

Decydując się na taki mebel, już nie musisz biegać po całym domu w poszukiwaniu ubrań. Zebranie wszystkich rzeczy w jednym miejscu będzie wygodne i praktyczne, a także pomoże uniknąć bałaganu. Jeśli masz liczną rodzinę, koniecznie postaw kilka szaf na wymiar w swoim domu, tak by każdy miał porządną garderobę. Nie muszą być to bardzo duże meble – możesz zabudować nawet niewielką wnękę. Wprowadź ład i wygodę do swojego domu!